Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

 

Kur žiedlapėliais žemė apklota,

Stovi balta obelėlė šarmota,

Aplink bitutės dūzgia ir skraido,

Gražią knygelę varto ir skaito.

Kas parašyta, tikėti turi -

Jau išleistuvės šitam avily.

 

Bitutės palieka avilį

 

    Gegužės 31 diena Bitukams buvo paskutinė diena darželyje. Su pilnu žinių bagažu rudenį visi keliaus į mokyklą. Vaikai nori greičiau užaugti, įgyti naujos patirties, bet paskutinę dienelę dauguma sakė nenorintys palikti darželio, juk už jo sienų palieka nerūpestingą vaikystę. Ši diena buvo linksma, pilna muzikos, kupina siurprizų ir dovanų. Sugalvotas svajones vaikai  paleido į dangų tikėdami, kad jos tikrai išsipildys. Visiems grupės ugdytiniams įteikėme priešmokyklinio ugdymo programos baigimo diplomus, prisiminimo dovanėles ir nuotaikingus posmelius apie kiekvieną vaiką. Linksma buvo spėlioti, kuriam vaikui, kurie posmai skirti. Visiems savo Bitukams linkime gero starto mokykloje. Nesakome jiems ,,Sudie“, o ,,Mes dar susitiksim…“.

 

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė Reda Tumelienė