Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

Rugsėjo 21–25 dienomis darželyje vyko įvairios veiklos „BE ACTIVE – Europos sporto savaitei“ paminėti. Šią savaitę vainikavo rugsėjo 23 dieną įvykus sportinė pramoga „Sportuok, draugauk ir sveikas auk“. Renginį vedė auklėtojos Živilė Jakimčikienė ir vyresnioji auklėtoja Daiva Saldukaitytė. Šventėje dalyvavo Vilkaviškio lopšelio-darželio „Buratino“ ir „Pasakos“ ugdytiniai bei auklėtojos,  studijos „Šokantys bateliai“ vadovė Vilija Jakubauskė kartu su šokių grupe „Mergytės“. Tai pat dalyvavo Algirdo Butkevičiaus patarėjas Valdas Riklius, kuris palinkėjo svarbiausia dalyvauti ir linksmai pasibūti. Vaikai dalyvavo įvairiose rungtyse: krepšinyje, futbole, tinklinyje, gimnastikoje, paspirtukų rungtyje ir bėgime. Vaikai buvo labai aktyvūs, noriai dalyvavo visose rungtyse, džiaugėsi, šūkavo, palaikė vieni kitus. Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti medaliais ir padėkomis.

                                                                                      Auklėtoja Rosita Jakučionytė