Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

2020 m. sausio 6 d. skambant „Naujametinei dainelei“, gerai nusiteikę į salę įbėga nykštukai (vyresniosios auklėtojos D. Šeštokienė ir D. Saldukaitytė). Pamatę susirinkusius vaikus pakviečia juos pašokti dainuojant linksmą dainelę „Labas rytas“.

Nykštukai kalbėdamiesi su vaikais pasako jog perskaitė laikraštyje, kad mūsų darželio vaikai jau nori atsisveikinti su eglute. Todėl jie paklausia vaikų: ar tikrai jie atiduos eglutę su visais žaisliukais ir lemputėmis?

Nykštukai pasidalina savo pastebėjimais, kaip jiems saugu pasislėpti po eglute nuo lietaus, šalčio, vėjo ar vilko su lape. O Kalėdų Senelis pamatęs žibančią eglutę gal dar duos dovanų?

Skambant dainelei „Laikrodukai“ į salę ateina ir pats Kalėdų Senelis (auklėtoja R. Čekanavičienė). Senelis, pasikalbėjęs su visais, pasidžiaugia, kad jam jau prasidės atostogos. Bet prieš tai turi atlikti vieną svarbų darbą – nukabinti nuo eglutės žaisliuką ir jį įteikti darželio direktorei R. Sakalauskienei su palinkėjimu, kad ir kitais metais būtų nepamiršta ir papuošta Kalėdų eglutė.

Visų vaikų džiaugsmui, dar kartą patikrinęs maišą, jis suranda dovanų kiekvienai grupei. Senelis atsisveikina su vaikučiais iki kitų metų. O nykštukai pakviečia visus pašokti.

Išeidami iš salės visi sutartinai atsisveikina su eglute:

– Eglute žalioji, eglute graži! Tau sako sudie jau vaikučiai maži!

Vyresnioji auklėtoja Vilija Liorencienė