Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

Gegužės 19 d. darželio baseine priešmokyklinių grupių auklėtiniai varžėsi tarpusavyje, bandydami išsiaiškinti, kas greitesni vandenyje „Voveriukai“ ar „Žvirbliukai“.

„Žvirbliukų“ grupę vandenyje atstovavo Vakarė, Lėja, Goda, Oskaras, „Voveriukų“ – Ugnius, Ignas, Dominykas ir Augustė. Ugdytiniai lenktyniavo estafetėse, plaukė „Krauliu“, „Nugara“, „Šuniuku“, kapitonai rungėsi  rinkdami nuo dugno žaisliukus.

Varžybas stebėjo direktorė Renata Sakalauskienė, pavaduotoja ugdymui Ramutė Čelkevičienė, PUG auklėtojos Zita Kumpienė ir Elvyra Mickevičienė, ugdytinių tėveliai ir gausiai susirinkusios palaikymo komandos, kurios aktyviai sirgo už savo grupės atstovus. Skanduotės ir plojimai lydėjo kiekvieną plaukiką, baseine vyravo tikra varžybinė atmosfera. Suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, kad laimėjo draugystė. Dalyviai ir sirgaliai, lankę kūno kultūros valandėles baseine ir įsisavinę programą, buvo apdovanoti „Plaukiko pažymėjimais“. Vaikai pasijuto tikrais plaukikais ir patyrė daug džiaugsmo. Auklėtoja Zita Kumpienė prisiminimais trumpam visus perkėlė į praeitį, kai šiandien laisvai vandenyje nardantys, plaukiantys, didelį džiaugsmą patiriantys ugdytiniai tebuvo dviejų metų amžiaus… 

Kūno kultūros pedagogė Vilma Žemaitaitienė