Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

2019 m. gegužės 22 d. darželio baseine vyko tradicinė sportinė pramoga priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniams „Aš jau moku plaukti“. Šis renginys nėra koncentruotas vien į rezultatą. Svarbiausia – geros emocijos ir smagiai praleistas laikas kartu. Kiekvieną grupę atstovavo komanda, kurią palaikė grupės draugai, tėvai, pedagogai. Ugdytiniai atliko įvairius pratimus: „Dėžutę“, „Žvaigždutę“, „Plukdyk komandos draugą“. Nardydami rinko nuo dugno žaislus, nėrė nardymo žiedus ant baseino dugno esančios lazdelės, žaidė „Krepšinį“, plaukė „Krauliu“, „Šuniuku“, įveikė „Tunelį“.

Visiems „Voveriukų“ ir „Bitučių“ grupių ugdytiniams, lankiusiems kūno kultūros valandėles baseine, įteikti plaukikų pažymėjimai, sveikuoliški prizai.

Neformaliojo ugdymo mokytoja Vilma Žemaitaitienė