Gegužės 5d. darželio baseine vyko priešmokyklinio amžiaus vaikų plaukimo varžybos ”Aš jau moku plaukti“. Šįkart varžybose varžėsi trys komandos: „Žvirbliukai“, „Voveriukai 1“ ir „Voveriukai 2“.

Komandoms paeiliui reikėjo atlikti aštuonias užduotis: „Dėžutę“, „Žvaigždutę“, surinkti nuo dugno žaislus, pranėrus kliūtį, įmesti į krepšinį, plaukti „Nugara“, „Krūtine“, „Šuniuku“, įveikti „Tunelį“. Visos užduotys buvo vertinamos taškais – I-a vieta-1 taškas, II-a vieta-2 taškai, III-a vieta-3 taškai. Komandas plakatais ir šūksniais aktyviai palaikė sirgaliai–tėvai, auklėtojos, draugai, auklėtojų padėjėjos.

Susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad „Žvirbliukai“ surinko 22 taškus, „Voveriukai 1“ – 11 taškų ir „Voveriukai 2“ – 15 taškų. Laimėjo „Voveriukai 1“ komanda, surinkusi mažiausiai taškų, tačiau visiems priešmokyklinio amžiaus grupių ugdytiniams (PUG) buvo įteikti plaukiko pažymėjimai. Varžybų metu–ir dalyviai, ir sirgaliai patyrė daug teigiamų emocijų.