Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

2019 m. spalio 29 d. Vilkaviškio vaikų lopšelyje-darželyje „Eglutė“ vyko konferencija „Darželis, į kurį gera ateiti“, į kurią atvyko „Eglutės“ iš visos Lietuvos. Mūsų šalyje iš viso yra 16 „Eglutės“ ugdymo įstaigų, konferencijoje dalyvavo 9. Sulaukėme 26 viešnių iš tokių tolimų miestų kaip Mažeikiai, Klaipėda, Anykščiai, Radviliškis, Ukmergė, Utena, Kuršėnai, Gelgaudiškis.

Konferencijos tikslas – skatinti aktyvų ir efektyvų ugdymo įstaigų pedagogų bendradarbiavimą, kartu dalijantis darbo patirtimi.

Susirinkusiuosius sveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Elena Šventoraitienė. Savo pasirodymu konferencijos dalyvius pradžiugino mažieji mūsų darželio ugdytiniai.

Konferencijos metu susirinkusieji dalinosi savo profesine patirtimi, kalbėjo apie įvairių priemonių panaudojimo galimybes ugdymui, lyderystės, kūrybiškumo formavimą, pedagogų tobulinimąsi, diskutavo apie būtinus dalykus, kad darželis taptų ta vieta, į kurią būtų gera ateiti vaikams, jų tėveliams bei patiems darbuotojams.

Į trečiąjį Lietuvos ugdymo įstaigų, turinčių „Eglutės“ pavadinimą, susitikimą pakvietė Ukmergės „Eglutė“.


Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio „Eglutė“

Direktorė Renata Sakalauskienė