Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

„Ar kas nors girdėjote, kaip auga medis, kaip kalasi želmuo ar skleidžiasi žiedas.

Tačiau tai nesustabdomai vyksta. Tyloje. Tik joje gali subręsti ryžtingi sprendimai, kad išėję į triukšmą turėtume jėgų likti nepriblokšti.“

(Tėvas Valerijus) 

2016 m. balandžio 27 d. Lietuvoje, kaip ir daugelyje kitų pasaulio šalių, buvo minima Tarptautinė triukšmo supratimo diena. Jos tikslas atkreipti visuomenės dėmesį į visiems aktualią triukšmo problemą. Skatinti kurti tylius namus, tylesnes mokyklas, darželius, ugdyti visuomenės atsakomybę ir tylios aplinkos puoselėjimą. Mūsų įstaigos ugdytiniai prisijungė prie šios akcijos. Kartu su vaikais klausėmės tylos, piešėme, pasakojome kaip kiekvienam atrodo tyla.

PUG pedagogė Bronislava Dženkaitytė