Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

Kiekvienais metais paskutinį balandžio trečiadienį yra minima Tarptautinė triukšmo suvokimo diena. Ši diena mums primena, jog turime išmokti susigyventi ne tik su dirbtinai sukeltu triukšmu, bet ir mėgautis natūralios gamtos garsais ar tiesiog pasimėgauti tyla.

Minit šią dieną, darželyje vyko akcija „Tylos stebuklinga galia“. Visi susirinkusieji darželio kiemelyje buvo pakviesti atkreipti dėmesį į aktualią triukšmo problemą ir prisijungti prie skelbiamos tylos minutės nepriklausomai nuo vietos: įsiklausyti ir išgirsti tylą, išgirsti save, išmokti patylėti, pasiklausyti kaip šlama medžiai ir suprasti, kad kiekvienas galime prisidėti prie triukšmo mažinimo aplinkoje.

                                                              Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Daiva Kulvinskienė