Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

Šiais metais Lietuvoje vyksta jau septintasis Lietuvos vaikų ir moksleivių – liaudies kūrybos atlikėjų – konkursas „Tramtatulis“. Jis skirtas Tautinio kostiumo ir Piliakalnių metams.

Pirmieji, vietiniai turai vyko 56 rajonuose ir miestuose, kuriuose dalyvavo per 1000 vaikų, regioniniuose turuose – 639 atlikėjai.

Į Suvalkijos turą, kuris vyko Prienų kultūros centre. Komisijos sprendimu, iš penkių Vilkaviškio atlikėjų, buvo verta Augustės Stanaitytė vykti į konkurso „Tramtatulis“  Nacionalinį ratą, kuris vyko balandžio 29, 30 d. Kauno Kolpingo kolegijoje. Šiame rate dalyvavo 242 dainininkai, muzikantai ir pasakotojai nuo 3 iki 19 metų iš visų šalies regionų.

Vaikų ir moksleivių pasirodymus vertino komisijos pirmininkė Vida Šatkauskienė, LNKC direktoriaus pavaduotoja, etninės kultūros skyriaus vedėja, ir komisijos nariai: folkloro vyr. specialistai Jūratė Šemetaitė, Audronė Vakarinienė, Loreta Sungailienė, Arūnas Lunys bei Sūduvos krašto vaikų etninės kultūros ekspertė-konsultantė Giedrė Ramunė Pečiulienė. Komisijos sprendimu išrinkta 50 laureatų ir 46 diplomantai.

Mūsų darželio ugdytinė Augustė Stanaitytė  pateko į laureatų gretas,  ir vyks į baigiamąją Liaudies atlikėjų šventę, kuri vyks Lietuvos liaudies muziejuje Rumšiškėse.

Meninio ugdymo pedagogė  Palmyra Kurmienė