Balandžio 27 dieną, mūsų priešmokyklinių grupių  mergaitės, dalyvavo šokių festivalyje „Kaip moku, taip šoku“, kurį  organizavo  Marijampolės Mokolų darželis – mokykla.

Dalyvavo dvylika šokių kolektyvų iš Marijampolės ikimokyklinių įstaigų ir du kolektyvai iš Vilkaviškio. Festivalis vyko Marijampolės „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos aktų salėje. Mūsų mergaitės sužavėjo žiūrovus savo nuostabiu „Gėlių šokiu“( paruošė meninio ugdymo pedagogė Palmyra Kurmienė). Nuoširdžiai dėkoju savo šokėjų MAMYTEMS,  kurios labai entuziastingai padėjo pasirengti šiam festivaliui. Kolektyvai buvo apdovanoti padėkos raštais ir saldžiomis dovanėlėmis. Vaikai sugrįžo iš festivalio, lydimi puikios nuotaikos ir gerų, naujų emocijų.

Meninio ugdymo pedagogė Palmyra Kurmienė