Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

Tarptautinės taikos dienos proga įgyvendinome pilietiškumo ugdymo projektą ,,Kilkit, balti balandžiai“.

Rugsėjo 21-osios rytą visų grupių ugdytiniai, pedagogai ir bendruomenės nariai su šypsena veiduose rinkosi į meninio ugdymo salę pabūti drauge bei pasižiūrėti šventinio renginio, skirto Tarptautinės taikos dienos paminėjimui. Renginio metu socialinė pedagogė A. Petrauskienė susirinkusiems tarė sveikinimo žodį, apžvelgė taikos prasmę žmogaus gyvenime. Priešmokyklinio amžiaus grupių ,,Voveriukų“, ,,Bitučių“ ir ikimokyklinio amžiaus grupės ,,Boružėlių“ ugdytiniai deklamavo dainos ,,Truputį laimės“ tekstą, po to pedagogams ir bendruomenės nariams įteikė balto popieriaus Taikos balandžius. Šokio studijos ,,Šokantys bateliai“ vadovės V. Jakubauskės ugdytiniai grakščiai ir nuotaikingai šoko šokį ,,Kačiukai“. Po renginio grupių auklėtojos su savo ugdytiniais grupėse vedė pokalbius, piešė piešinius ir/ar gamino darbelius taikos tema. Tarptautinės taikos dienos paminėjimą vainikavo Kauno Varlytės teatro spektaklis ,,Vienaragės istorija“.

Projekto ,,Kilkit, balti balandžiai“ tęstinumo dėka pastebimai gerėja socialinis-psichosocialinis mikroklimatas ugdymo įstaigoje, didėja vaikų suvokimas apie taikius ir draugiškus santykius bei jų prasmę, nenutrūkstamai formuojasi komunikacinė, socialinė ir kultūrinė kompetencijos.

Socialinė pedagogė Asta Petrauskienė