Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

Pasaulinės košės minėjimo dieną (spalio 10 d.) lopšelyje-darželyje surengėme sveikos mitybos skatinimo akciją ,,Sveikas maistas – sveikatos šaltinis“.

Ankstyvą rytą į grupes susirinkę ugdytiniai mėgavosi ,,Sveikuoliškais pusryčiais“. Pasisotinę, 2–3 metų amžiaus ugdytiniai savo grupėse žaidė siužetinių vaidmenų žaidimus ir vaišinosi šviežiais vaisiais. Vyresnio amžiaus ugdytiniai, pedagogai ir kiti bendruomenės nariai dalyvavo akcijos dienai skirtame renginyje: stebėjo socialinės pedagogės (A. Petrauskienės) ir grupių auklėtojų (L. Kučinskienės, N. Kučinskaitės, V. Kudirkienės ir Z. Kumpienės) parengtą sveikos gyvensenos pamokančią vaidybinę inscenizaciją, vaišinosi šviežių sulčių kokteiliu ir šviežiais vaisiais, linksminosi, dalinasi mintimis apie sveiką maistą ir sveiką gyvenseną.

Akcijos metu vaikai suvokė, kad sveika gyvensena (gyvenimo būdas, kasdienių įpročių visuma) padeda tausoti, stiprinti bei palaikyti gerą sveikatą, praktiškai pajautė sveikos mitybos naudą.

Socialinė pedagogė A. Petrauskienė