Atnaujinta 2017-01-31.

kolektyvas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PEDAGOGAI

 

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

 Išsilavinimas

 Pareigybė

Kvalifikacinė kategorija

1.

Vilma Žemaitaitienė

Aukštasis

Kūno kultūros pedagogė

Vyresnioji kūno kultūros mokytoja

2.

Jolita Lekavičienė

Aukštasis

Logopedė

Vyresnioji logopedė

3.

Palmyra Kurmienė

Aukštesnysis

Meninio ugdymo pedagogė

Vyresnioji muzikos mokytoja

4.

Zita Kumpienė

Aukštasis

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė

Vyresnioji auklėtoja

 

5.

Daiva Šeštokienė

Aukštesnysis

Auklėtoja

Vyresnioji auklėtoja

 

6.

Larisa Kučinskienė

Aukštesnysis

Auklėtoja

Vyresnioji auklėtoja

 

7.

Vida Kudirkienė

Aukštesnysis

Auklėtoja

Vyresnioji auklėtoja

 

8.

Vilija Liorencienė

Aukštesnysis

Auklėtoja

Vyresnioji auklėtoja

 

9.

Elvyra Mickevičienė

Aukštesnysis

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė

Vyresnioji auklėtoja

 

10.

Bronislava Dženkaitytė

Aukštesnysis

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė

Vyresnioji auklėtoja

 

11.

Reda Tumelienė

Aukštesnysis

Auklėtoja

Vyresnioji auklėtoja

 

12.

Vidmanta Krupavičienė

Aukštesnysis

Auklėtoja

Vyresnioji auklėtoja

 

13.

Daiva Valasevičienė

Aukštesnysis

Auklėtoja

Vyresnioji auklėtoja

 

14.

Aldona Sabataitienė

Aukštesnysis

Auklėtoja

Vyresnioji auklėtoja, pailginto buvimo grupės auklėtoja

 

15.

Asta Petrauskienė

Aukštasis

Socialinė pedagogė

Socialinė pedagogė

 

16.

Marija Kauneckienė

Aukštasis

Auklėtoja

Vyresnioji auklėtoja

 

17.

Andželika Jankauskienė

Aukštesnysis

Auklėtoja

Vyresnioji auklėtoja

 

18.

Rasita Čekanavičienė

Aukštasis

Auklėtoja

Auklėtoja

 

 

19.

Nijolė Ausevičienė

Aukštesnysis

Auklėtoja

Vyresnioji auklėtoja

 

20.

Daiva  Sadukaitytė

Aukštasis

Auklėtoja

Auklėtoja

 

21.

Živilė Jakimčikienė

Aukštasis

Auklėtoja, kūno kultūros pedagogė

Auklėtoja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NEPEDAGOGINIS PERSONALAS

 

Eil.nr.

Vardas,  pavardė

Pareigos

1.

Irena Blauzdžiūnienė

Virtuvės vedėja

2.

Danutė Šidiškienė

Virėja

3.

Zita Kaukienė

Virėja

4.

Česė Dumčiuvienė

Skalbėja, virtuvės pagalbinė darbininkė

5.

Ingrida Akuckienė

Auklėtojos padėjėja

6.

Giedrė Tumelienė

Auklėtojos padėjėja

7.

Virginija Kulvinskienė

Auklėtojos padėjėja

8.

Justina Tamašauskienė

Auklėtojos padėjėja

9.

Rima Vaičiulienė

Auklėtojos padėjėja

10.

Kristina Dubickienė

Auklėtojos padėjėja

11.

Janina Landžiūtė

Auklėtojos padėjėja

12.

Ona Šimanskienė

Auklėtojos padėjėja

13.

Vilija Brazaitienė

Auklėtojos padėjėja

14.

Regina Juodaitienė

Auklėtojos padėjėja

15.

Vida Maksvytienė

Auklėtojos padėjėja

16.

Audronė Pliuškienė

Valytoja

17.

Laima Mačiuitienė

Kiemsargė

18.

Ričardas Kučinskas

Pastatų ir sistemų einamojo remonto darbininkas

19.

Vidas Brokas

Pastatų ir sistemų einamojo remonto darbininkas

20.

Mindaugas Urbantaitis

Pastatų ir sistemų einamojo remonto darbininkas

valymo įrenginių priežiūros darbininkas

21.

Asta Naujokaitienė

Valymo įrenginių priežiūros darbininkas