„JUDĖK ZUMBOS RITMU“

Vadovė Vilija Jakubauskė

Zumba vaikams – tai užburiantys ir nuotaiką keliantys užsiėmimai, skatinantys vaiko raidą ir socialinius įgūdžius. Tai linksmos ir energingos treniruotės, kurių metu vaikai atlieka nesudėtingas, jų amžiui pritaikytas šokių choreografijas, skambant įvairiems muzikos ritmams: Merengue, Salsa, Cumbia, Reggeton, Hip-hop ir kt.

Zumba vaikams užsiėmimai yra labai naudingi ir efektyvūs. Tyrimai rodo, kad vaikai lieka sužavėti linksma muzika ir judesio galia, kurios turi teigiamą poveikį vaiko sveikatai. Vaikai būna aktyvūs ir geba išreikšti save šokio pagalba.

Tai puiki proga ne tik išmokti šokti, bet ir nuotaikingai praleisti laiką.

Užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę, po 30 minučių pagal sudarytą grafiką. Už vieną užsiėmimą imamas 1.25 euro mokestis, mėnesio pabaigoje suskaičiavus pagal lankytas dienas.

KREPŠINIO UŽSIĖMIMAI

Užsiėmimus veda VšĮ Nacionalinė krepšinio akademijos  treneris  Justas Bagurskis

Nacionalinėje krepšinio akademijoje oranžinį kamuolį gainioti pradeda vos trejų sulaukę mažieji krepšininkai, o po krepšinio treniruočių darželyje, tęsiant treniruotes mokykloje, vaikas į aikštelę jau atsineša taip svarbios jaunam žaidėjui įgūdžių ir varžybų patirties.

Treniruotės vyksta du kartus per savaitę po 45 minutes. Kaina 15 eurų už mėnesį.

ANGLŲ KALBA

Mokytoja Simona Bernotaitė

UAB „Kalba.Lt“ organizuoja   anglų kalbos pamokėles ikimokyklinio (nuo 5 m.) amžiaus vaikams.

Pamokėlių metu vaikai ne tik gauna anglų kalbos žinių, bet ir atlieka kūrybines užduotis, žaidžia įvairius žaidimus, dainuoja daineles. Mokomoji medžiaga pritaikyta skirtingam vaikų amžiui, žinių lygiui ir pateikiama taip, kad vaikams būtų įdomu ir nenuobodu.

Veikla vyksta kartą per savaitę 1 valandą. Vienos pamokėlės kaina 3 eurai.

YAMAHA MUZIKOS MOKYKLA

YAMAHA muzikos metodika – unikali, pritaikyta pagal amžiaus tarpsnių raidos ypatumus. Mažųjų programose integruojama klasikinė muzika, poezija, dainelės bei darbeliai. Vaikai mokomi dainuoti, išgirsti ir išreikšti klasikinės muzikos pavyzdžius, lavinama vaikų vaizduotė, klausa bei kūno motorika.

Užsiėmimai vyksta kartu su tėvais. Šiuos užsiėmimus lanko viso Vilkaviškio rajono mažieji mokinukai.

www.muzikosmokykla.lt